21 Mayıs 2012 Pazartesi

Flormar Calcium Gel

Selam kızlar
Hayatımda en nefret ettiğim şeylerden biridir tırnak sararmaları.Başımada çok gelir.Geçtiğimiz dönemlerde aralıksız oje sürüyordum.Birini çıkarıp diğerini sürüyordum.Sonra farkettimki tırnaklarım sapsarı uzamaya başladı (ıyk).1 ay kadar oje sürmedim hep tırnaklarımı kestim falan kendine geldi tırnaklarım.Geldi ama oje sürmeye başlayınca yine aynısı olacak yine sararacak.Ne yapsam ne yapsam diye düşünürken çooook önce aldığım bu tırnak jelini hatırladım.Oje sürmeye başladığım zaman ojenin altına sürerim belki faydası olur diye düşündüm.Yanılmadım.yaklaşık 2 aydır yine aralıksız oje sürüyorum ama altına bu jeli mutlaka sürüyorum ve faydasını gördüm tırnaklarımda kesinlikle sararma olmadı.

 Önceden biraz uzayınca kırılırdı tırnaklarım artık oda olmuyor.Tırnaklarımda kırılma da yaşamıyorum.Anlayacağınız çok memnunum ve artık ojelerimin altına bu tarz şeyleri sürmekten vazgeçmeyi  düşünmüyorum.

 
Gördüğünüz gibi kullandığım ürün tam bitmedi ama burdan sonrasını kullanamıyorum hem fırçaya gelmiyor hemde kabarcıklar oluşuyor sürünce.Bende gittim yenisini aldım.Aslında farklı markaları denemek istemiştim ama elim yine buna gitti.Neyse artık bu bitince başka marka denerim.Bu arada fiyatı 6 TL.

12 yorum:

 1. bende alix avien inkini almıştım hep unutuyorum sürmeyi :) inş bi gün onu bitirirsem bundan alacağım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bende unuta unuta sararttım tırnaklarımı :) unutma unutmaaaa :)

   Sil
 2. Ayy çok güzelmiş bu ürün ben de mutlaka almalıyım.Yazın için teşekkürler canım:)

  ezgiyleguzellik.blogspot.com

  YanıtlaSil
 3. ben de almayı düşünüyordum bunu iyi olmuş paylaştığın :)

  YanıtlaSil
 4. Böyle bir teknoloji vardı demek =) bunun ufak beyaz noktalar için olanı da var mı acaba

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. o ufak beyaz noktalar beslenmeyle alakalı diye biliyorum

   Sil
 5. bunu mutlaka denemeliyim :) banada beklerim ♥

  YanıtlaSil
 6. iyi yapmissin yeni almakla :P bu ürünü bende kulanmaliyim. :)
  Bu arada banada beklerim. :*

  www.fashionchick93.blogspot.com

  YanıtlaSil
 7. aa tam benlikmiş ben de alıyım hemen bugün :)

  http://butikcakebybegum.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 8. Ben Flormar calcium gel kullanıyorum.tırnaklarımda uzun süredir çatlaklar vardı ve kırılma yapıyordu. 4gün boyunca hergün kullandım ve bu kadar kısa sürede düzeleceğini düşünmemiştim kullanmaya devam edeceğim tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
 9. Ben Flormar calcium gel kullanıyorum.tırnaklarımda uzun süredir çatlaklar vardı ve kırılma yapıyordu. 4gün boyunca hergün kullandım ve bu kadar kısa sürede düzeleceğini düşünmemiştim kullanmaya devam edeceğim tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
 10. Ben Flormar calcium gel kullanıyorum.tırnaklarımda uzun süredir çatlaklar vardı ve kırılma yapıyordu. 4gün boyunca hergün kullandım ve bu kadar kısa sürede düzeleceğini düşünmemiştim kullanmaya devam edeceğim tavsiye ederim.

  YanıtlaSil